• Hodinky: 607 968 000
  • Nože: +420 602 313 363
  • Grily: +420 602 313 363
  • eCigarety: 607 968 000
  • Sedací pytle: 777 855 083

 

Grilování s radostí

 

Grilování se u nás stalo velkým hitem. Téměř každý se těší na teplé jarní a letní dny a večery, kdy se sejde s přáteli, připraví dobré jídlo a pití a začne ta správná zábava. Naložené maso, vůně rozžhavených uhlíků, vychlazené pivo. To jsou věci, bez kterých se pořádná grilovačka neobejde. Co takhle ale pořádný gril? Dobré grilování není jen o surovinách které grilujete, ale především také o tom, na čem grilujete. Mezi nejkvalitnější grily patří grily Weber. Grily Weber vynikají především svou kvalitou, dlouhou životností a bohatým příslušenstvím. Vybírat můžete z různých typů grilů:

 

Grily na dřevěné uhlí

Grily na dřevěné uhlí jsou určeny pro všechny příznivce klasického grilování. Vůně rozžhavených uhlíků vytváří tu správnou atmosféru. Kulovitý tvar grilu s víkem je konstruován tak, že máte neustálou kontrolu nad teplotou v grilu a způsobem grilování. Žár, díky kulovitému tvaru, může být kolem grilovaného pokrmu rovnoměrný. Tím dosáhnete těch nejlepších výsledků při grilování.

 

Plynové grily

Plynové grily jsou určeny pro náročnější. Ne jen z důvodu, že jejich cena je vyšší než běžné grily. Jsou navrženy tak, aby manipulace s nimi byla co nejjednodušší. Plynové grily disponují hořáky, které rovnoměrně ohřívají celou grilovací plochu. Pokrmy jsou tak rovnoměrně ugrilovány. Plynové grily se pak odlišují počtem hořáků, velikostí a funkcemi grilu.

 

Elektrické grily

Elektrické grily jsou označovány jako grily pro zdravé grilování. Omastek z masa totiž nekape na rozžhavené uhlíky a neuvolňují se karcinogenní látky. Elektrické grily jsou velmi oblíbené u domácností, které nemají k dispozici žádnou zahradu ani větší terasu. Grilovat totiž můžete bez problému na balkóně, nebo i v obýváku, aniž by jste obtěžovali sousedy kouřem z grilu. Díky své velikosti je snadno můžete vzít téměř kamkoli.

Pokud se chcete dozvědět více o grilech a grilování, nebo získat zajímavé recepty na gril tak navštivte naše grilcetrum, které je plné užitečných informací. www.grilcentrum.cz
Doporučujeme: nože levné pneu plakáty na zeď nové byty, kvalitní grily Weber z pořadu Šéf na grilu, Grilování s radostí.

 

Stránky vytvořilo studio 3sixty,s.r.o.
e-shop běží na systému eshop - Shop360