• Hodinky: 607 968 000
  • Nože: +420 602 313 363
  • Grily: +420 602 313 363
  • eCigarety: 607 968 000
  • Sedací pytle: 777 855 083

 

News

Novinka v našem e-shopu - lahve a termoobaly

29.06.2011

ObrázekPenelope vám nově přináší dětské lahve a termoobaly Iris. Oboje se vám právě v tomto letním období bude velice hodit na vašich cestách. Využijete je při procházkách s rodinou i na dovolené. Maminky se svými dětmi cestují více, a proto se jim termoobal velicObrázeke hodí. Díky němu totiž zůstane tekutina v lahvi dlouho teplá či naopak studená. Výrobky značky Iris jsou kvalitní a designově velice pěkné.

Co se týče termoobalů, můžete si vybírat z široké nabídky velikostí i barev. K dispozici jsou termoobaly na lahve i jídlo v barvě zelené, růžové, modré, oranžové, černé nebo červené.  Termoobaly fungují na principu zpomalování pohybu atomů, díky čemuž zůstane tekutina v nich déle chladná nebo teplá.

Zatímco v klasických plastových lahvích, ze kterých často pijeme, se mohou nacházet zdraví nebezpečné látky, u lahví Iris vám toto nebezpečí nehrozí. Iris lahve jsou zdravotně nezávadné, lehké a cenově dostupné pro každého. Iris lahve pro děti můžete mít ve čtyřech různých barvách o objemu buď 350 ml nebo 500 ml. Iris lahve pro dospělé jsou k dostání opět ve čtyřech barvách a o objemu 500 ml a 600 ml.

Neváhejte a pořiďte si zdravé Iris lahve pro sebe i pro vaše děti a termoobal, díky kterému si vaše potraviny zachovají tu správnou teplotu!

Pořiďte si na léto videokameru!

23.06.2011

ObrázekChystáte se na dovolenou a chcete si vaše prázdninové zážitky připomínat kdykoliv budete chtít? Vaše letní dobrodružství zachytí nejlépe videokamera značky Samsung, kterou u nás seženete za zvýhodněnou cenu 4.407,-. Videokamera Samsung SMX-C20 má unikátní design a výborné parametry. Disponuje perfektními rozměry a snadnou manipulací. Skvěle se hodí pro běžné užívání.

Dalekohled Humvee

21.06.2011

ObrázekPenelope vám nabízí širokou škálu dalekohledů. Naším tipem je dalekohled značky Humvee, který se vám bude hodit pro různé aktivity a příležitosti, jako je například sport, outdoor a pozorování okolní krajiny. Dalekohled Humvee je vhodný i do náročných podmínek. Splní i ty nejnáročnější požadavky. Výhodami jsou: in line konstrukce pro zmenšení ztrát světla v soustavě, průměr objektivu 32 mm, zvětšení 16x, binokulární přístroj, antireflexní vrstva na vstupních čočkách, pogumované tělo a pouzdro. Neváhejte a pořiďte si dalekohled Humvee za zvýhodněnou cenu 705,-!

Houbařské nože

14.06.2011

ObrázekChystáte se prožít dovolenou v přírodě a nemůžete se dočkat, až vyrazíte do lesa s košíkem v ruce hledat houby? Pojistěte se a pořiďte si u nás již teď houbařský nůž podle vašich představ! V naší nabídce můžete najít velké i malé nože, které vám přesně padnou do ruky a poskytnou vám maximální komfort. Tyto kvalitní houbařské nože jsou u nás k dostání již od 235,-.

Tmu rozjasní čelovka!

25.08.2010

Léto už je pomalu u konce a zkracují se i dny. Dříve se stmívá a tak ubývá čas na vekovní aktivity. Na kole už můžeme jezdit jen do 21h, za pár měsíců už to bude jen do 19h. Je škoda abychom si nedali svých oblíbených 5km běhu po práci, jen proto, že už není moc vidět na cestu. Řešením je koupit si vybavení, ne si stěžovat na špatné podmínky. Ideální je si koupit čelovku! Přenosná svítilna upevněná na hlavě vám posvítí na cestu dokonale. Nejvyspělejší technologíí jsou svítilny využívající jako zdoje světla LED diodu s výkonem 1-3 W. To je pro běžce nebo cyklisty velmi důležité – potřebují velkou svítivost a výdrž. Takovou čelovkou je přesně LED čelovka LiteXpress Liberty.

Bojíte se? Kupte si paralyzer

25.08.2010

Paralyzer vás ochrání před zloději, násilníky i divokými zvířaty. Silný elektrický výboj okamžitě zneškodní útočníka již při letmém dotyku s jeho tělem.  Účinkuje přes silnou vrstvu oděvu (i koženého). V žádném případě nemůžete utrpět zpětný výboj, ani když Vás útočník pevně drží. Nezanechává žádné psychické ani fyzické následky. Použití a účinky paralyzeru POWER 200: - 0,5 sekundy krátký úder, způsobí útočníkovi svalovou křeč a úlek - 1až 3 sekundy střední úder, způsobí útočníkovi pád k zemi a duševní otřes, ale za okamžik je schopen se postavit - 4až 5 sekund plný úder, způsobí pád útočníka, ztrátu orientace a šok na několik minut. Paralyzer POWER 200 je vhodný zejména: pro ženy, podnikatele, taxikáře, pro strážní služby, prodavače, obsluhy benzínových čerpadel, vedoucí restaurací a barů, ošetřovatele zvířat, na dovolenou.Doufáme že nebudete muset tento elektrošok nikdy použít a že Vám bude sloužit pouze k pocitu sebevědomí a bezpečí. Máte-li u sebe POWER 200, můžete si být jisti, že máte tu správnou věc na sebeobranu.

1 2Doporučujeme: nože levné pneu plakáty na zeď nové byty, kvalitní grily Weber z pořadu Šéf na grilu, Grilování s radostí.

 

Stránky vytvořilo studio 3sixty,s.r.o.
e-shop běží na systému eshop - Shop360