• Hodinky: 607 968 000
  • Nože: +420 602 313 363
  • Grily: +420 602 313 363
  • eCigarety: 607 968 000
  • Sedací pytle: 777 855 083

 

News

Gelovky – trakční baterie

25.08.2010

Trakční baterie značky Yucell. Odolné, otřesuvzdorné, výkonné, trvanlivé gelové trakční akumulátory pro ty nejrozličnější aplikace všude tam, kde potřebujte bezpečný mobilní zdroj elektrické energie. Ideální řešení pro rybáře (lodní elektromotry), golfisty (elektromotory vozíků), dále invalidní vozíky, skladová a manipulační technika (baterie do ještěrky, baterie do vysokozdvižného vozíku, baterie do paletového manipulátoru), dále akumulátory pro solární panely, pro dopravní značení, gelové baterie perfektně vhodné do karavanu, a další. Více informací v sekci trakční baterie Yucell.

RBC sestavy pro UPS APC

25.08.2010

Hledáte náhradní baterie pro svůj záložní zdroj APC. Nechcete platit horentní sumu za nový originální pack RBC? Nechcete spolu s použitou baterií zbytečně vyhazovat příslušenství (kabely, spojky, konektory)? Pak si nyní můžete snadno vyhledat náhradu za Váš původní originální RBC pack a nahradit pouze baterie. Původní příslušenství nevyhazujte a použijte jej, výměna bývá snadnější než se zdá. Náhradní RBC packy naleznete v kategorie záložní baterie.

Motobaterie Yucell

23.07.2010

Novinka v našem sortimentu. Značkové baterie Yucell za skvělé zaváděcí ceny! Široký sortiment, bohaté skladové zásoby vybraných modelů. Vybírejte konvenční zaplavené motobaterie nebo gelovky (technologie AGM).

Nové oddělení Baterie na Penelope.cz

23.07.2010

Obchodní dům Penelope se rozrostl o další oddělení. V sekci baterie jsme pro vás připravili širokou nabídku baterií, akumulátorů a záložních zdrojů. V nabídce nalezenete kompletní sortiment autobaterií a motobaterií zastoupený především značkami Yuasa a Varta. V dalších sekcích potom můžete využít nabídky baterií pro malé spotřebiče a to především baterie do notebooků , baterie do mobilních telefonů či baterií do ručního nářadí . V případě, že máte zájem o podrobnější informace nás kontaktujte na novém e-mailu tohoto oddělení baterie@penelope.cz kde vám rádi poradíme s výběrem náhradní baterie pro vaše zařízení.
Doporučujeme: nože levné pneu plakáty na zeď nové byty, kvalitní grily Weber z pořadu Šéf na grilu, Grilování s radostí.

 

Stránky vytvořilo studio 3sixty,s.r.o.
e-shop běží na systému eshop - Shop360